איך להראות רזה וגבוה יותר- 8 טיפים לגברים

לא מעט גברים מחפשים את הדרך להראות טוב יותר, גבוהים יותר ורזים יותר מכפי שהם במציאות. חשוב מאוד לדעת כי באמצעות סטיילינג נכון ובחירת פריטי לבוש והנעלה מתאימים, אתם בהחלט יכולים להראות גבוהים יותר ואף רזים יותר. במאמר הבא תקבלו כמה טיפים שיסייעו לכם להשיג את המראה המבוקש לכם בצורה הטובה ביותר.

כיצד תראו גבוהים ורזים?

אז הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא להימנע מלבוש רופף ולא משנה מהו מבנה הגוף שלכם. בגדים אשר נלבשים בצורה רופפת באופן אוטומטי ייצרו צללית רחבה וקצרה יותר והתוצאה תהיה שתראו נמוכים מכפי שאתם באמת. חשוב שתוודאו כי הבגדים שלכם מתאימים בצורה מדויקת למידה שלכם, יושבים עליכם בצורה מהודקת וזאת בכדי שהם יחמיאו למבנה הגוף הטבעי שלכם.

דבר שני שעליכם לעשות הוא לצמצם ניגודיות של צבעים בין החלק העליון לתחתון. ניגודיות צבעים גבוהה מדי תחתום אתכם לחצי מבחינה ויזואלית ותמשוך את העין למרכז הגוף. גם אם אתם בוחרים נעליים לגברים בצבעים המנוגדים למכנס, הן יימשכו תשומת לב לא רצויה. ניגודיות מצומצמת ככל האפשר תיצור מראה זורם יותר, תקל על העין ותאפשר לה לנדוד מעלה ומטה בצורה שווה כאשר בוחנים אתכם.

דבר שלישי עליכם לעשות זה להשתמש בקווים הנכונים. חשוב לדעת כי בגדים עם קווים אופקיים יגרמו לכם להראות רחבים יותר ממה שאתם באמת. מעבר לכך הם ימנעו מהעין לזוז מעלה ומטה כאשר מביטים בכם ועל כן, כדאי לבחור דווקא בביגוד עם קווים אנכיים שיגרום להם להראות ארוכים יותר.

דבר רביעי חשוב הוא לטפל במכפלות המכנסיים. המכפלות הלא נכונות במכנס עלולות לגרום לכם להיראות נמוכים יותר מכפי שאתם באמת. מכפלות ארוכות יעשו בדיוק את זה ועדיף שהן יישארו אצל גברים גבוהים בלבד. כדאי מאוד לקצץ מכפלות כמה שיותר על מנת שתראו גבוהים יותר.

דבר חמישי נוגע לנעליים. אם חשבת ללכת על נעלי אלגנט לגברים בסגנון סירה, כדאי שתבחר דווקא במגפיים וזאת בשל העובדה שיש להן עקב גבוה יותר מלרוב סוגי הנעליים הרגילות ועל כן הן יגביהו אותן בצורה משמעותית. ניתן למצוא כיום לא מעט סוגי מגפיים לגברים כך שכל שנותר לך זה פשוט לבחור.

דבר שישי שכדאי לעשות הוא להימנע מצווארון עגול ולבחור בצווארון וי אשר יגרום לצוואר שלכם להראות ערוך יותר מכפי שהוא באמת.

טיפ שביעי הוא לא לקפל את המכפלות כלפי מעלה, גם אם זה נראה לך מאוד מגניב. קיפול מעלה של מכפלות המכנס עלול לגרום לרגליים להראות קצרות יותר.

וטיפ אחרון וחשוב הוא לשים לב לצורת העמידה שלכם. אם יש לכם הרגל מגונה לעמוד בתנוחה שפופת כתפיים, כדאי מאוד שתדעו כי אתם יכולים להרוס לעצמכם את הגובה ועל כן, התאמנו כמה שיותר על הליכה זקופה, עם כתפיים משוכות למטה ואחורה וראש מורם ומייד תרגישו בהבדל, תראו גבוהים יותר וגם תרגישו כך.