כל מה שצריך לתכנון הטיול שלכם בחו”ל

January 13 2023doritr

החל מהדרך הטובה ביותר להגיע ליעד שלכם ובחירת חברת התעופה, דרך מציאת מלונות ועד אטרקציות שונות, יש לא מעט דברים שצריך לקחת בחשבון כשטסים לחו”ל. אבל עם התכנון הנכון, אפשר להבטיח שהטיול הבא שלכם לחו”ל יעבור לא רק בצורה חלקה, אלא באופן שיינצר עמוק בליבכם. עוד כמה שנים, כשתיזכרו בחוויות שלכם מחו”ל, אתם בוודאות תודו לעצמכם שתכננתם את הטיולים שלכם בצורה נכונה. לאחר שבחרתם חבילת גלישה בחול לקראת הטיסה, בוחרים את חברת התעופה.

צעד 1: בחירת חברת התעופה

ישנם גורמים שונים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים טיסה, לא משנה באיזה יעד מדובר. כדי לוודא שתפיקו את המקסימום מהטיול שלכם, חשוב לבחור בחברת תעופה אמינה וכזאת שמציעה תמורה מעולה לכסף שלכם. אנחנו לא אומרים בהכרח לבחור בחברות כמו אל על, אבל כן חשוב לוודא שלחברה יש מוניטין טוב בעולם ולא רק בארץ.

וכמובן, איך אפשר לשכוח, תמיד תוודאו לגבי כל מיני דילים טובים שיכולים להעניק לכם הנחות בשווי מאות שקלים. טיסות LOW COST בדרך כלל זולות יותר, והן לרוב יציעו כל מיני הטבות במהלך השנה. כשאתם בוחרים חברת תעופה לטוס איתה, תמיד תקפידו לערוך איזושהי השוואת מחירים בין כמה חברות תעופה שונות. ככה תוכלו למצוא את הדילים הכי אטרקטיביים ליד שלכם.

צ’ק ליסט לפני טיסה לחו”ל (לכל יעד)

לפני טיסה, בין אם לאירופה, דרום אמריקה, הודו או כל יעד אחר שתחפצו בו, עם כל כך הרבה דברים שצריך לזכור, קל במיוחד לשכוח משהו חשוב. כדי לוודא שאתם מכוסים, מה שנקרא מכל הכיוונים, חיוני מאוד ליצור איזשהו צ’ק ליסט שיעשה לכם סדר. והמלצה שלנו, צ’ק ליסט לטיסה לחו”ל חייב לכלול את הנושא של השגת הוויזה לחו”ל.

בראש ובראשונה, חשוב לדעת שישנן מדינות שיסרבו להכניסכם ללא ויזה בתוקף. ויתרה מכך, ויזות מסוימות עשויות להיות מאוד קשות להשגה וכן להצריך זמן עבור התהליך. למשל, ויזות לארה”ב, שכידוע, אמריקה די בעייתית בכל הנוגע לוויזות תיירים. ולא פחות חשוב, בואו נדסקס קלות בנושא של אריזת הציוד הנכון לחו”ל.

אריזת החפצים הנכונים ו-”חקר” התרבות המקומית

אריזת החפצים הנכונים מתבטאת, קודם כל, בבדיקת מזג האוויר ביעד אליו אתם טסים. בהתאם לכך, ארזו את הביגוד המתאים והשתדלו לא להעמיס, כי כמובן שמומלץ להשאיר מקום לקצת שופינג. מבחינת חקר התרבות המקומית, קחו בחשבון שמה שנהוג אצלנו ברחובות תל אביב לא בהכרח נהוג בחו”ל.

למשל, אל תופתעו אם תראו את הסינים יורקים ברחובות ואל תהיו שיפוטיים כלפי מנהגים שזרים לכם. בסופו של דבר, אתם טסים לחו”ל כדי לראות, להריח ולחוות עולמות אחרים. ואם ככה, פשוט השאירו את השיפוטיות או הביקורתיות בצד. טוסו לכם בראש פתוח, תצלמו המון תמונות לאינסטוש וחיזרו בשלום.

 

Share: